Vabilo na državno proslavo v Beltincih, 17. 8. 2019

Spoštovani,

17.08.2019 Prekmurci praznujejo 100. obletnico združitve z matičnim narodom. V večernih urah bo državna proslava v Beltincih.Slavnostni govornik bo predsednik Vlade Republike Slovenije gospod Marjan Šarec. Vstop na proslavo bo prost, program bo mogoče spremljati tudi v neposrednem prenosu Televizije Slovenija, Radia Slovenija in spletnega portala RTV Slovenija.

Natančne informacije bodo 10 dni pred dogodkom objavljene na tem spletnem mestu in na www.mk.gov.si.

Slovensko protestantsko društvo Primož Trubar namerava organizirati prevoz na proslavo z avtobusom ali kombijem. V kolikor ste zainteresirani, prosim če do 08.08.2019 sporočite svoje podatke Nadi Norčič na telefon 031 636 050 ali na elektronsko pošto [email protected]. Odhod bo predvidoma v dopoldanskih urah, povratek po proslavi.