Proslava Dneva reformacije!

Spoštovani,

Letošnja državna proslava Dneva reformacije bo v Linhartovi dvorani Cankarjevega doma v Ljubljani 28.10.2022 ob 20.00 uri.
Zaradi kratkega roka zbiramo prijave za udeležbo zgolj elektronsko. Naprošamo vas, da nam do 10.10.2022 na naš elektronski naslov sporočite, če se želite proslave udeležiti ter imena ter priimke udeležencev. 

Zainteresirani iz Prekmurja se obrnite na podružnico društva ali Evangeličansko cerkev, saj bo za vas državni protokol dostavil vstopnice po pošti, da jih prejmete še pred prihodom v Ljubljano.Prosimo tudi, da na prireditev povabite vse, ki jih ta pošta ne bo dosegla, saj nimamo v elektronski evidenci vseh članov, ampak le tiste, ki so naročeni na elektronske novice. Hkrati jih naprosite, da se sami naročijo na novice na naši spletni strani.

Slovensko protestantsko društvo Primož Trubar